Informacja dla nowych adeptów – zapraszamy do naszego klubu

Zapraszamy dzieci i młodzież, a także dorosłych do rozpoczęcia przygody z szermierką w klubie Zerwikaptur.
Uczymy fechtunku kształtując sprawność specjalistyczną właściwą dla tej dyscypliny , nie zapominamy też o rozwoju sprawności ogólnej i dobrej zabawie.
Zapewniamy możliwośc startów w turniejach szermierczych organizowanych pod egidą Polskiego Związku Szermierczego, w których wielu z naszych zawodników sięga po puchary i medale. Efektem naszej pracy jest m.in. tytuł Wicemistrza Polski Młodzików w drużynie oraz brązowy medal indywidualnie wywalczony w czerwcu 2014 przez Tycjana Marciniaka.
Podczas wakacji i ferii zimowych nasi zawodnicy biorą udział w obozach sportowych podczas których oprócz ciężkiej pracy znajdujemy czas na zabawę i inne przyjemności.
Kładziemy też nacisk na budowę właściwych więzi naszych zawodników. Wiele przyjaźni, które rozpoczęły się podczas wspólnego treningu prztrwało wiele lat i róznych życiowych burz.

Już we wtorek 5 września 2016 od godz. 17.00 zapraszamy wszystkich na treningi w Gimnazjum im. Jańskiego przy os. Niepodległości 19, na których dokonamy zapisu nowych członków oraz udzielimy szczegółowych informacji.

Informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerami: 505-102-307 oraz 502-350-044